شیوه نامه ی پذیرش مراجع در مشاوره ی آنلاین راهیار

تعهد ما: می ایستیم تا بهترین خود شوید

تعهد شما: احترام به کلام و رعایت قوانین راهیار

لطفا شیوه نامه را به دقت بخوانید؛ ارتباط ما با شما «صرفا» در چارچوب این قوانین قابل ادامه است. سپاسگزاریم

 • مشاوره ی آنلاین راهیار در حوزه های مشکلات فردی(اضطراب، افسردگی، نا امیدی، ضعف اعتماد به نفس، عدم هدفمندی و توسعه ی فردی)، مشاوره پیش از ازدواج، مشکلات بین فردی و ارتباطی، کودک و نوجوان با متخصصین مربوطه انجام می شود.
 • جلسات ترجیحا به صورت ویدیوکال از طریق واتساپ یا اسکایپ (با انتخاب مراجع) خواهد بود و چنانچه مراجع معذوریت یا سختی داشته باشد گزینه ی بعدی گفتگوی تلفنی است.
 • لازم است برای استفاده و کارایی بیشتر جلسات از قبل اینترنت و محل حضور خود هنگام جلسه را بررسی کرده باشید که حتی الامکان از مزاحمت های محیطی که مخل تمرکز مشاور و مراجع اند در حین درمان جلوگیری شود.
 • طی جلسه موارد زیر را در دسترس خود قرار دهید تا چنانچه نیاز شد بتوانید بدون ترک جلسه از آن ها استفاده کنید: قلم و کاغذ یا دفتر، دستمال کاغذی، یک بطری آب، شارژر
 • حتی الامکان محلی برای استقرار گوشی موبایل خود در نظر بگیرید که در طول جلسه مشاوره دستانتان آزاد باشد و از تکان های موبایل که باعث حواس پرتی و از بین رفتن تمرکز می شود جلوگیری شود.
 • از آنجا که لازم است گفتگوی خود را مدیریت کنید لازم است نسبت به مدیریت زمان خود حضور و دقت داشته باشید.
 • نوبت دهی وقت صرفا از طریق واتساپ با این شماره صورت می پذیرد:

۰۹۱۲۵۵۷۱۱۲۵ خانم لیلا قنبری.

بنابراین به هیچ وجه برای هماهنگی وقت، تلفنی اقدام نکنید.

 • برای سرعت گرفتن در گرفتن وقت، در اولین پیغام به طور کامل به معرفی خود و هدف خود از مشاوره در یک پیام بپردازید.
 • پس از معرفی، یک فرم جهت تکمیل پرونده در اختیار شما قرار خواهد گرفت و قوانین مشاوره و هماهنگی وقت نیز از طریق واتساپ برای شما ارسال خواهد شد. لطفا با دقت قوانین را مطالعه کنید، فرم را پر کرده و ارسال کنید.
 • به جهت تعدد مراجعین در حوزه های ذکر شده و نظم و قانونمندی کار لازم است رزرو وقت خود را با مشاور مربوطه به صورت کامل انجام دهید تا از آن مطمئن شوید. بدین معنی که ۴۸ ساعت پیش از زمان مشاوره، هزینه ی مشاوره واریز و همزمان فیش واریزی به شماره واتساپ ارسال می شود و شما حتما باید از رزرو کامل ساعت و روز مورد نظر خود مطمئن شوید. دقت کنید که رزرو کامل صرفا با اعلام فیش واریزی انجام می شود و بدون آن امکان جایگزین شدن مراجعی دیگر در زمان اعلام شده از سوی شما خواهد بود. هماهنگی و وقت گرفتن بدون طی این مراحل به هیچ وجه رسمیت ندارد و بر اساس آن تنظیم وقت صورت نمی پذیرد. این فرایند هر هفته برای ادامه ی کار لازم است و چنانچه به هر دلیلی واریز مبلغ یا ارسال فیش دیرتر از زمان اعلام شده صورت بگیرد امکان پر شدن زمان مد نظر شما خواهد بود. همین طور لازم است بلافاصله بعد از اتمام جلسه ی مشاوره، نسبت به ادامه یا اتمام جلسات خود از طریق واتساپ اطلاع رسانی کنید.
 • امکان کنسلی تا ۲۴ ساعت قبل از شروع جلسه ی شما هست و هزینه ی واریزی شما محفوظ و چنانچه تمایل به ادامه ی جلسه نداشتید عودت داده می شود. اما چنانچه شما(تحت هرشرایطی) بدون اطلاع در زمان مقرر شده حاضر نشوید، از آنجا که آن ساعت برای شما خالی در نظر گرفته شده است؛ مشمول حق کنسلی خواهید شد و ۵۰ درصد از مبلغ واریزی شما کسر می شود.
 • از آنجا که تعداد مراجعین زیاد است، سوالات شما خارج از جلسه ی مشاوره پاسخ نخواهد گرفت و لازم است آن ها را یادداشت کنید و در جلسه ی مشاوره با مشاور خود در مورد آن ها گفتگو کنید.
 • مشاوره حتما با وقت و هماهنگی قبلی انجام می شود. بهیچ وجه مفهومی به نام مشاوره ی اورژانسی در این کار وجود ندارد.

مقررات عنوان شده برای رعایت سلامت و تمامیت در جلسات وضع شده و رعایت این قوانین به پیشرفت و سرعت بخشیدن و نظم دهی جلسات و فکر طرفین کمک خواهد کرد.

از اینکه قوانین را رعایت می کنید از شما سپاسگزاریم.

کلینیک آنلاین مشاوره راهیار