جلسات مشاوره

اگر شما مایلید با من(هاجر یادگاری) جلسه ی مشاوره یا درمان داشته باشید به دو صورت زیر امکان پذیره:

  1. جلسات حضوری: این جلسات در دو کلینیک «استاد روزبه» و «باران مهر» انجام می شه. شما باید حتما از قبل به صورت تلفنی تماس بگیرید و وقت رزرو کنید. روال کلینیک هم به این صورته که روز قبل از جلساتمون از کلینیک با شما تماس می گیرن و دوباره باهاتون هماهنگ می کنن که مطمئن بشن حتما حضور پیدا می کنید. بعد از این هماهنگی نهایی دیگه نباید کنسلی انجام بشه چون یک ساعت فقط برای شما خالی می شه و هیچ مراجع دیگه ای تو اون یک ساعت به کلینیک مراجعه نمی کنه و اگر شما بدون اطلاع یا با اطلاع دادن وقتتون رو چند ساعت قبل از جلسه ای که براتون تنظیم شده کنسل کنید عملا اون وقت بلا استفاده هست و نه کلینیک، نه مشاور و نه مراجع دیگه ای نمی تونه از اون زمان استفاده کنه و کاملا هدر می ره. بنابراین خیلی نسبت به این زمان دقت داشته باشید. اما اطلاعات دفاتر:

 

کلینیک استاد روزبه

آدرس : خیابان شریعتی، کمی پایین‌تر از تقاطع طالقانی، پلاک ۱۴۰، طبقه ۳

تلفن : ۷۷۶۵۷۱۳۵

          ۷۷۶۵۷۱۳۳

کلینیک باران مهر:

خیابان شریعتی. ۲۰۰ متر پایین تر از میدان قدس. جنب بانک ملی. طبقه فوقانی داروخانه لیدا نوری

تلفن:

۲۶۷۶۸۷۰۹

۰۹۹۱۱۰۲۲۴۲

 

  1. مشاوره غیر حضوری(آنلاین- تلفنی): این نوع مشاوره هم برای افرادی که امکان جلسات حضوری را ندارند یا وقتشون با وقت های کلینیک همخوانی نداره و دوستای گل خارج از ایرانمون بسیار مفیده. در عین حال سعی کردم حتی الامکان اولویت مشاوره های غیر حضوری رو با ویدیوکال(از طریق اسکایپ یا واتساپ) بذارم که امکان دیدار رو در رو باشه و حتی الامکان فضای حضوری شبیه سازی بشه. مشاوره ی غیر حضوری رو اگه بهش عادت کنیم و اینترنت مناسبی داشته باشیم بیشتر پیشنهاد می کنم به دلایل زیر:
  • عدم خستگی رفت و آمد
  • عدم اعصاب خوردی حضور در ترافیک یا شلوغی مترو
  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در هزینه مشاوره
  • دوری از آلودگی هوا و خطرات بیماری های شایع
  • امکان ادامه ی هفتگی جلسات بخاطر انعطاف بیشتر وقت دهی

اگر خواستید این روش رو انتخاب کنید می تونید از طریق این آی دی تلگرام به آقای مرتضی داداشی پیغام بدید تا وقتتون رو هماهنگ کنند:

@raahyaar

یا از طریق واتساپ به شماره ی زیر پیام بدید:

۰۹۱۲۵۵۷۱۱۲۵ خانم لیلا قنبری

دوستان من صبورانه و دقیق با شما صحبت می کنند و اولین وقت شما رو با اولین وقت من هماهنگ می کنند تا تو اون فرصت باهم جلسه داشته باشیم.

به زودی امکان رزرو وقت از طریق سایت هم راه اندازی خواهد شد.